Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Romana Šebková, 
Praha, 
10. 11. 2017

Ještě Vám musím napsat, že jsem již vyzkoušela deodorant Fresh a je opravdu báječný a účinný, jak psaly ženy na Vašem webu. Trochu jsem se bála, jestli opravdu vydrží celý den  - už jsem měla jednu špatnou zkušenost s jiným přírodním přípravkem. Musím ale říct, že ten Váš FAKT vydrží!!! Proto si objednávám další :-)

Uživatelka Fleru, 
2. 12. 2015

Neměla jsem ráda mýdla, ale změnila jsem názor.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Zatím ho používám pouze krátce, ale krásně voní, výborně se roztírá a pleť je po něm příjemně vláčná.

Uživatelka Fleru, 
13. 1. 2016

Zubní pasty bez fluoru opravdu všem doporučuji, nemáme zapotřebí čistit si zuby jedem :)) moc děkuji, paní Michaelo!

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Svou nádhernou vůní připomíná Vánoce a stejně jako všechna mýdla z Calthy je po něm pokožka krásná a není třeba ani tolik používat tělové krémy.