Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Kateřina Vargová, 
Ostrava, 
21. 3. 2018

Dobrý den,
moc děkuji za rychlé zaslání balíčku, dnes dorazil tuším už třetí od doby, co jsem Vaší kosmetiku poprvé nakoupila na vánočním trhu v Ostravě. Už si bez Calthy nedokážu představit život. Zatím jsem otestovala mýdlo z kozího mléka - to je naprosto úžasné. Možná je to "věř a víra Tvá Tě uzdraví", ale od doby, co používám jen Calthu, nemám atopický ekzém. Tímto Vám moc děkuji! Mějte se hezky. Katka

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Svou nádhernou vůní připomíná Vánoce a stejně jako všechna mýdla z Calthy je po něm pokožka krásná a není třeba ani tolik používat tělové krémy.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Všechny scruby z Calthy jsou super, ale tento miluju úplně nejvíc. Voní tak úžasně, že při prvním použítí jsem měla co dělat, abych ho nesnědla :-) A nejen, že odstraní z pokožky odumřelé buňky, ale také zanechá na pokožce takový jemný film, který si přímo říká o pohlazení :-)

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Od chvíle, kdy jsem si donesla domů první mýdlo z Calthy, tak je používám místo sprchového gelu a vzhled, hladkost a jemnost pokožky se mi zlepšila minimálně o 100 %. Vždycky jsem mívala, minimálně v zimě, suché šupinky na lýtkách, ale když používám ve sprše mýdlo z Calthy, tak to vůbec nehrozí a navíc nepotřebuji ani moc používat tělový krém. 

Jiřina Dlabková, 
Česká Třebová, 
17. 11. 2015

Mám Vaše mýdla moc ráda, už se na ně těším, docházejí :)