Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Jarmila Plšková, 
Zlín, 
23. 6. 2015

Zdravím Michaelo,
musím Vám napsat, že hydratační krém je skvělý, lehce se vstřebává, nenapíná pleť, lepší jsem neměla ani od prémiových značek.
A mýdla jsou také výborná, od dětství mám ke klasickým mýdlům odpor, protože vysušovala pokožku, takže jsem ráda, že jsem to prolomila.
Přeji Vám, ať se daří.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Používala jsem ho celé léto a byla jsem s ním moc spokojená. Krásně hydratuje pokožku a k tomu nádherně voní.

Lenka Andělová, 
Břeclav, 
13. 11. 2015

Mockrát děkuji za mýdlo z kozího mléka. Po narození naši dnes 20ti měsíční dcery jsme měli problém sehnat něco na její citlivou kůži. Po vyzkoušení všech 'značkových' výrobků, po kterých se osypávala, mi kamarádka doporučila vyzkoušet vaše mýdlo z  kozího mléka a od té doby nepoužíváme nic jiného. Já sama jsem upustila od všech možných gelů a mýdel a umývám se pouze tímto. Nevysušuje kůži a proto není potřeba ani krém či olejíček.
Děkuji a vřele doporučuji!

Zuzana Blažková, 
Olomouc, 
22. 9. 2015

Drahé krémy z reklam a lékáren letěly do koše, i když zaručovaly, že jsou vhodné pro citlivou pleť. Pupínky a zarudnutí kůže neustupovaly....spíše naopak. Hřebíčkový krém je zázrak !!! Pokožka po něm je krásně svěží, nedokonalosti pleti do 10 dní ty tam !!! Používám ho ráno i večer a nádherně voní.

Assma Stagl, 
Wolkersdorf, Rakousko, 
17. 11. 2015

balíček přišel včera a opravdu jsem nadšená....ty mýdla jsou úžasně voňavé, kombinace perfektní, krásné etikety a baleni... proste na jedničku s hvězdičkou... to badyánové mýdlo je opravdu výborný nápad... ta vůně... nádhera... šampon taky krásně voní, já ho vzala ze zvědavosti a jsem nadšená... ten co jsem objednala u jiné paní jsem použila jednou... to jsem byla dost zklamaná... ten váš je úplně jiný... příjemný voňavý a dobře se nanáší... opravdu moc chválím a těším se brzo na další objednávku…