Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Romana Šebková, 
Praha, 
10. 11. 2017

Ještě Vám musím napsat, že jsem již vyzkoušela deodorant Fresh a je opravdu báječný a účinný, jak psaly ženy na Vašem webu. Trochu jsem se bála, jestli opravdu vydrží celý den  - už jsem měla jednu špatnou zkušenost s jiným přírodním přípravkem. Musím ale říct, že ten Váš FAKT vydrží!!! Proto si objednávám další :-)

Lucie Veselá, 
Olomouc, 
30. 1. 2017

Jinak, co se týče deodorantů, tak je to vedle všech Tvých produktů další bomba! Nic úžasnějšího jsem neměla, ačkoliv jsem k prvnímu testování přistupovala s nohama na zemi, neboť jakýkoliv deodorant na přírodní bázi, co jsem kdy zkoušela, stál za houby. U těch chemických jsem je musela používat často minimálně 2x denně, ale ten Tvůj stačí nanést ráno a vydrží celý den, a to se fakt nezastavím. Zvládá maximální fyzickou zátěž, ale i pocení ve stresových situacích, což jen tak ledajaký neumí. Děkuji, děkuji, děkuji.

Lucie Veselá, 
Bystročice, 
21. 7. 2015

Krém jsem si zakoupila hned, jak jsem zjistila, že hřebíček účinkuje na problematickou pleť  (s kterou mám v posledních měsících velké problémy) - to už jsem za sebou měla různé pokusy po konzultacích v lékárnách - kde byl účinek vždy nulový. Je to pro mně jediný přípravek, který okamžitě zabírá na zanícená místa a opravdu hojí, je příjemný, nemastný a krásně voní. Nyní mohu zhodnotit i po delším používání a problémy jsou opravdu pryč. Pleť je hezká, bez pupínků, nezanícená, žádné červené fleky. V době velkých potíží jsem používala v kombinaci s hřebíčkovým či levandulovým mýdlem od Caltha - které pleť úžasně vyčistilo. Nyní používám na pleť pouze mýdlo a krém od Caltha a nic dalšího nepotřebuji

Klára Ostrčilíková, 
Zlín, 
23. 2. 2016

Díky za to, co děláte, a že Vám není lhostejné, co si člověk na sebe "napatlá" :-). Ono jde vše přes kůži přímo do krve a když člověk vidí složení u téměř většiny produktů nabízených v obchodech, tak je to docela nemilé. Ale naštěstí jsou tady světýlka ve tmě, která dělají věci pro dobro nás samých.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Výborný přírodní balzám, který voní i chutná po medu :-) Krásně zvláční rty, pokud ho dřív nesníte.