Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Stejný, jako všechny ostatní scruby z Calthy, prostě báječný :-)

Iva Nekardová, 
Olomouc, 
28. 4. 2015

Dobrý den,
Navedla mě na Vás moje kolegyně a kamarádka AŠ a již jsem ozkoušela některá vaše mýdla a hlavně krém na strie. Ten vám chci obrovsky vychválit. Mám týden do porodu a na břiše, prsou a bocích nemám jedinou prasklinku (přibrala jsem 18 kilo prakticky jen do břicha a prsou)! Navíc se mi výrazně zlepšila pleť v dekoltu, která byla vždy mojí problematickou partií. Používám krém denně od konce druhého měsíce těhotenství a tato péče se mi velice vyplatila. Vaše výrobky jsou skvělé a hlavně fungují. Moc děkuji za to co děláte.

Uživatelka Fleru, 
9. 2. 2016

Přesně to, co jsem hledala:-)!!! Moc děkuji za rychlost!!

Jarmila Plšková, 
Zlín, 
23. 6. 2015

Zdravím Michaelo,
musím Vám napsat, že hydratační krém je skvělý, lehce se vstřebává, nenapíná pleť, lepší jsem neměla ani od prémiových značek.
A mýdla jsou také výborná, od dětství mám ke klasickým mýdlům odpor, protože vysušovala pokožku, takže jsem ráda, že jsem to prolomila.
Přeji Vám, ať se daří.

Kateřina Vargová, 
Ostrava, 
21. 3. 2018

Dobrý den,
moc děkuji za rychlé zaslání balíčku. Pleťový krém na zralou pleť a oční krém - boží. A za co jsem neskutečně ráda je deodorant. Je pravdou, že na takové vůně jsem dříve nebyla zvyklá, ale fakt se nepotím, i když je to jen deo. Hlavně z hliníkových solí z obchodu se mi dělaly bolestivé hrčky v podpaží a klasický krystal se mi neosvědčil. Tímto Vám moc děkuji! Mějte se hezky. Katka