Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Uživatelka Fleru, 
30. 1. 2016

Krém je úžasný. Krásně voní a je lehoučký jako pírko. Po týdnu užívání, zřejmě nejlepší krém na mastnější pokožku, který jsem kdy měla. Díky moc!

Uživatelka Fleru, 
9. 2. 2016

Přesně to, co jsem hledala:-)!!! Moc děkuji za rychlost!!

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Zatím ho používám pouze krátce, ale krásně voní, výborně se roztírá a pleť je po něm příjemně vláčná.

Martina Tomanová, 
Mladá Boleslav, 
14. 12. 2014

Dobrý den, děkuji za zásilku mýdel a cukrového peelingu. Mýdlové hoblinky mě velmi potěšily a s Vašimi výrobky zatím slavím jen samé úspěchy. Ještě jednou děkuji a přeji jen to nejlepší v novém roce 2015.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Krásně voní a jsou perfektním dárkem pro někoho, koho máte rádi :-)