Nové pomocnice v týmu Calthy

V našem sortimentu přibyla těsně před Vánoci dlouho očekávaná a vyvíjená novinka – kozí tělové mléko Caltha. Za jeho unikátní recepturou a výjimečnou kvalitou stojí čtyřnohé kozí dámy z farmy Tomšíčkovi nedaleko Slušovic. Ty totiž poskytují pro jeho výrobu klíčovou ingredienci – čerstvé kozí mléko.

Kozy na této farmě žijí šťastným a svobodným životem, je o ně pečováno s láskou a v souladu s přírodou. Proto má jejich mléko vysoce kvalitní složení, které V ČERSTVÉ A ŽIVÉ PODOBĚ tvoří základ tělového mléka Caltha. Tvoří celých 20 % jeho obsahu!

Proč právě kozí mléko?

KOZÍ MLÉKO je podobné mléku lidskému a obsahuje směs hodnotných látek (vitamíny, minerály, koenzym Q10, AHA kyseliny, …), které blahodárně působí i na velmi citlivou pokožku. Kozí mléko je v kosmetice ceněné pro své zvláčňující, hydratující a vyživující vlastnosti. Jeho složení je navíc vhodné i pro ty, koho trápí CITLIVÁ A VELMI SUCHÁ POKOŽKA SE SKLONEM K ALERGIÍM A EKZÉMŮM.

I ostatní přírodní ingredience v kozím tělovém mléku pochází z ověřených zdrojů. Prvotřídní JOJOBOVÝ, SEZAMOVÝ A MANDLOVÝ OLEJ podporují výživné a pěsticí účinky kozího mléka. BIO KAKAOVÉ MÁSLO (ne náhodou opět z moravské produkce) zase mléku propůjčuje jemnou a vláčnou texturu a zároveň mu poskytuje jeho PŘIROZENOU vůni. I přesto, že je tělové mléko zcela bez parfemace, jemně a hlavně moc příjemně provoní pokožku.

Za zmínku stojí i přítomnost UREY, která přirozeně v lidském těle podporuje hydrataci kůže, navrací pokožce elasticitu a vláčnost. Kozí tělové mléko Caltha zklidňuje, regeneruje, pleti dodává pružnost, hydrataci a vláčnost.

Budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti s tímto produktem, všechny pochvaly a připomínky pochopitelně všem kozám osobně přetlumočíme.

Napište nám.