Budeme mít novou provozovnu. Vlastní!

Za celou dobu trvání Calthy se snažíme vyjít vstříc vám, našim zákazníkům. Vyrábíme naše produkty s láskou (a hodně nás to baví), odesíláme objednávky co nejdřív, občas přibalíme dárek a celkově se snažíme o vaši spokojenost. Stali jsme se průkopníky bezobalového prodeje kosmetiky, vyvíjíme produkty dle poptávky obchodů i pro radost a všechny nejdřív dlouho poctivě testujeme na sobě, abychom byli přesvědčení o jejich dokonalosti.

Abychom v tom všem mohli pokračovat dál a mohli se i dál rozvíjet, přistoupili jsme k zásadnímu kroku, který se včera povedl dovést k cíli: podepsali jsme kupní smlouvu na budovu v obci Tovéř v krásném prostředí pod Svatým Kopečkem u Olomouce, kde vybudujeme novou provozovnu.

Chceme být v pěkném prostředí plném zeleně, chceme mít místo, kde vás budeme moci přivítat a vše vám ukázat, chceme mít místo, kde se budeme cítit dobře. Čeká nás dlouhá cesta, během které zrekonstruujeme stávající budovu a přistavíme další prostory. Budeme moc rádi, když na této cestě budete spolu s námi.