Cesta za přírodní kosmetikou

Nedávnou cestu za rodinou přes půlku republiky jsme využili také k pracovním věcem. Nejdříve jsme vyzvedli v Lanškrouně lahve na nový prášek do myčky a pak jsme zamířili do Chocně, kde jsme měli domluvenou schůzku s paní Sejkorovou, majitelkou internetového portálu www.mydloteka.cz, na kterém se také prodávají moje výrobky.

I v předvánočním shonu si milá paní Sejkorová na nás udělala čas, pozvala nás dál a kromě moc příjemného povídání nám dala nahlédnout, jak vypadá předvánoční shon, kdy je třeba denně distribuovat hromadu balíčků a zásilek. Sama mám zkušenost, že v čase před Vánoci je největší práce, kdy je třeba každý den vařit, míchat, krájet, balit, posílat a vyřizovat nové objednávky, ale když vás práce baví, dá se to vydržet.

Návštěva u paní Sejkorové nám umožnila také prohlédnout si výrobky jiných mýdlařek, ovonět si je, podívat se na různé způsoby balení a celkově poznat jak to dělají jinde. Rozhodli jsme se zapracovat na designu etiket i způsobu balení, který bude více ekologický, nebude produkovat tolik plastového odpadu a bude i rychlejší na balení. Dnes jsme odeslali objednávku výrobci, tak už brzo budeme prezentovat první kroky, které jsme v tomto směru podnikli. Nechte se překvapit!

Přeji vám hodně klidu, pohody a energie v čase nákupních horeček a k přání se připojuje i naše malá princezna, která se narodí začátkem dubna… 🙂