Caltha.cz - přírodní a zdravá kosmetika

18.
09.
2020

Snažíme se vám být blíž a zlepšovat služby. Proto jsme se dohodli na možnosti vyzvedávání objednávek s majiteli obchodu Ostrov pro rodinu, který sídlí v centru Olomouce nedaleko kina Metropol (u kruhového objezdu).

Od nynějška tedy budou osobní odběry v tomto obchodě během celé otevírací doby (pondělí-pátek 9 - 18 hodin), závoz bude vždy v úterý a čtvrtek odpoledne. MHD má zastávku nedaleko a u obchodu lze také pohodlně zaparkovat.

Věříme, že se pro Vás stane osobní odběr o něco příjemnější a že když už v Ostrově pro rodinu budete, že si tam vyberete i něco z jejich...

7.
08.
2020

Za celou dobu trvání Calthy se snažíme vyjít vstříc vám, našim zákazníkům. Vyrábíme naše produkty s láskou (a hodně nás to baví), odesíláme objednávky co nejdřív, občas přibalíme dárek a celkově se snažíme o vaši spokojenost. Stali jsme se průkopníky bezobalového prodeje kosmetiky, vyvíjíme produkty dle poptávky obchodů i pro radost a všechny nejdřív dlouho poctivě testujeme na sobě, abychom byli přesvědčení o jejich dokonalosti.

Abychom v tom všem mohli pokračovat dál a mohli se i dál rozvíjet, přistoupili jsme k zásadnímu kroku, který se včera povedl dovést k cíli: podepsali jsme...

30.
06.
2020

Se začátkem prázdnin se vrátil do nabídky oční krém: v nové krabičce, novém objemu i s novou cenou. K objednání zde.