Deodorant SWEET

Popis: 

Deodorant obsahuje pouze ingredience, které jsou v seznamu společnosti Ecocert, společnosti certifikující BIO a přírodní kosmetiku.

Neucpává póry a nezamezuje přirozenému fungování těla. Dokáže však pohlcovat nepříjmený pach a omezovat pocení. Kůže tak krásně dýchá a může odvádět škodlivé látky z těla pryč. 

Neobsahuje syntetické hliníkové soli.

Deodorant byl půl roku testován sportovci.

Hmotnost: 50 g

 

Charakteristika: 

Přírodní, funkční a voňavý

Složení: 

Aloe Vera Juice, Hydrolát Vilínu, Kamenec, Škrobový prášek získávány z rostliny Maranta arundinacea (běžně používáno i v jídle), Allantoin (zvláčňující látka přírodního původu), Esenciální oleje Vanilka, Pomeranč

Ingredients: Aloe Barbadensis Leaf Juice (Aloe vera Juice), Aqua, Hamamelis Virginiana Water (Hydrolát Vilínu), Potassium Alum (Kamenec), Maranta Arundinacea Root Extract (Rostlinný prášek), Allantoin (rostlinného původu), Benzyl alcohol + Dehydroacetic Acid (konzervant povolený v BIO a přírodní kosmetice), Glycerin, Vanilla Planifolia Fruit Extract, Citrus Aurantinum Dulcis Peel Oil, *Anise Alcohol, *Limonene, *Myrcene (*součást přírodních silic)

Množství: 

50
g

Další v kategorii: 

Cena vč. DPH: 

175,00 Kč

Co o produktu říkají jeho uživatelé?

Kateřina Vargová, 
Ostrava, 
21. 3. 2018

Dobrý den,
moc děkuji za rychlé zaslání balíčku. Pleťový krém na zralou pleť a oční krém - boží. A za co jsem neskutečně ráda je deodorant. Je pravdou, že na takové vůně jsem dříve nebyla zvyklá, ale fakt se nepotím, i když je to jen deo. Hlavně z hliníkových solí z obchodu se mi dělaly bolestivé hrčky v podpaží a klasický krystal se mi neosvědčil. Tímto Vám moc děkuji! Mějte se hezky. Katka

Lucie Veselá, 
Olomouc, 
30. 1. 2017

Jinak, co se týče deodorantů, tak je to vedle všech Tvých produktů další bomba! Nic úžasnějšího jsem neměla, ačkoliv jsem k prvnímu testování přistupovala s nohama na zemi, neboť jakýkoliv deodorant na přírodní bázi, co jsem kdy zkoušela, stál za houby. U těch chemických jsem je musela používat často minimálně 2x denně, ale ten Tvůj stačí nanést ráno a vydrží celý den, a to se fakt nezastavím. Zvládá maximální fyzickou zátěž, ale i pocení ve stresových situacích, což jen tak ledajaký neumí. Děkuji, děkuji, děkuji.

Výběr z našich produktů