Výživný se šípkovým olejem

Popis: 

Vysoce výživný krém je přímo vyrobený pro těhotenské bříško, jehož kůže je vystavena neustálému napínání, a pro lepší hojení částí pokožky s jizvami. Krém obsahuje ingredience, které propůjčují kůži větší elasticitu, vláčnost, odolnost, zpevňující účinky a bojují proti jizvení. Krém kůži významně hydratuje, a to díky kvalitním olejům lisovaným za studena - šípkový olej, jojobový olej a olej z pšeničných klíčků a díky panthenolu. Oleje obsahují omega-3 a omega-6 mastných kyselin, které pleť vyživují a navíc působí protizánětlivě a regeneračně. Vysoký podíl vitamínu E propůjčuje krému antioxidační účinky, krém tedy bojuje proti předčasnému stárnutí kůže.
Synonymem pro prevenci jizev a strií je šípkový olej, jenž obsahuje vysoké procento vitamínu A, obnovuje produkci kolagenu a podporuje přirozenou elasticitu kůže. Olej zabraňuje ukládání toxinů v pokožce, je vhodný pro suchou, zralou, citlivou, podrážděnou, šupinatou, popraskanou a problematickou pokožku. Šípkový olej zvyšuje odolnost kůže proti infekčním onemocněním a zklidňuje její podráždění. Napomáhá pokožce zvyšovat její pružnost a pevnost.
Olej z pšeničných klíčků je bohatý na živiny a vitamíny A, D a E. Obsahuje velký podíl čistě přírodního koenzymu Q 10. Působí jako silný antioxidant, který ochraňuje naše buňky před volnými radikály a chrání imunitní systém. Je účinným regeneračním prostředkem pro suchou a hlavně zralou pleť. Je bohatý na proteiny a lecitin.
Jojobový olej je ve skutečnosti kapalný vosk obsahující cenné mastné nenasycené kyseliny a vysoké procento vitamínu E. Hydratuje, vyživuje, zvyšuje elasticitu, hojí a regeneruje. Vyhlazuje vrásky a tlumí projevy stárnutí pokožky. Olej je velmi dobře snášen všemi druhy pokožky, dobře se roztírá, vstřebává a reguluje vlhkost pokožky. Pravidelným užíváním se všechny typy pleti stávají opět odolnými vůči vnějším vlivům. Zabraňuje tvorbě vrásek a ochraňuje pleť před slunečním zářením.
Panthenol neboli vitamin B5 podporuje regeneraci namáhané a podrážděné pokožky. Používá se zejména pro ošetření suché kůže se sklonem k praskání. Panthenol má vynikající schopnost vázat v pokožce vlhkost.

Bez parfemace.

Charakteristika: 

Jizvy, strie a těhotenské bříško

Složení: 

šípkový olej, jojobový olej, olej, z pšeničných klíčků, voda, emulgátor, panthenol, cosgard

Množství: 

100
ml

Další v kategorii: 

Cena vč. DPH: 

289,00 Kč

Co o produktu říkají jeho uživatelé?

Iva Nekardová, 
Olomouc, 
28. 4. 2015

Dobrý den,
Navedla mě na Vás moje kolegyně a kamarádka AŠ a již jsem ozkoušela některá vaše mýdla a hlavně krém na strie. Ten vám chci obrovsky vychválit. Mám týden do porodu a na břiše, prsou a bocích nemám jedinou prasklinku (přibrala jsem 18 kilo prakticky jen do břicha a prsou)! Navíc se mi výrazně zlepšila pleť v dekoltu, která byla vždy mojí problematickou partií. Používám krém denně od konce druhého měsíce těhotenství a tato péče se mi velice vyplatila. Vaše výrobky jsou skvělé a hlavně fungují. Moc děkuji za to co děláte.

Výběr z našich produktů