Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Iva Nekardová, 
Olomouc, 
28. 4. 2015

Dobrý den,
Navedla mě na Vás moje kolegyně a kamarádka AŠ a již jsem ozkoušela některá vaše mýdla a hlavně krém na strie. Ten vám chci obrovsky vychválit. Mám týden do porodu a na břiše, prsou a bocích nemám jedinou prasklinku (přibrala jsem 18 kilo prakticky jen do břicha a prsou)! Navíc se mi výrazně zlepšila pleť v dekoltu, která byla vždy mojí problematickou partií. Používám krém denně od konce druhého měsíce těhotenství a tato péče se mi velice vyplatila. Vaše výrobky jsou skvělé a hlavně fungují. Moc děkuji za to co děláte.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Výborný přírodní balzám, který voní i chutná po medu :-) Krásně zvláční rty, pokud ho dřív nesníte.

Lenka Andělová, 
Břeclav, 
13. 11. 2015

Mockrát děkuji za mýdlo z kozího mléka. Po narození naši dnes 20ti měsíční dcery jsme měli problém sehnat něco na její citlivou kůži. Po vyzkoušení všech 'značkových' výrobků, po kterých se osypávala, mi kamarádka doporučila vyzkoušet vaše mýdlo z  kozího mléka a od té doby nepoužíváme nic jiného. Já sama jsem upustila od všech možných gelů a mýdel a umývám se pouze tímto. Nevysušuje kůži a proto není potřeba ani krém či olejíček.
Děkuji a vřele doporučuji!

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Všechny scruby z Calthy jsou super, ale tento miluju úplně nejvíc. Voní tak úžasně, že při prvním použítí jsem měla co dělat, abych ho nesnědla :-) A nejen, že odstraní z pokožky odumřelé buňky, ale také zanechá na pokožce takový jemný film, který si přímo říká o pohlazení :-)

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Krásně napíná pokožku a taky odstraňuje odumřelé buňky, používám ho nejradši při sprchování po sportu, protože je to ideální doplněk k zeštíhlení.