Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Uživatelka Fleru, 
13. 1. 2016

Zubní pasty bez fluoru opravdu všem doporučuji, nemáme zapotřebí čistit si zuby jedem :)) moc děkuji, paní Michaelo!

Uživatelka Fleru, 
9. 2. 2016

Přesně to, co jsem hledala:-)!!! Moc děkuji za rychlost!!

Jaroslava Kučerňáková, 
22. 3. 2018

Chtěla bych velmi pochválit váš oční krém s kys. hyaluronovou a kofeinem. Je naprosto úžasný - výborné složení, skvělá konzistence, krásně a příjemně se nanáší i roztírá, decentní líbivá vůně, absolutně nedráždí oči, je to báječné oční pohlazení, které jsem nezažila už hodně dlouho. Jen tak dál!

Romana Šebková, 
Praha, 
10. 11. 2017

Ještě Vám musím napsat, že jsem již vyzkoušela deodorant Fresh a je opravdu báječný a účinný, jak psaly ženy na Vašem webu. Trochu jsem se bála, jestli opravdu vydrží celý den  - už jsem měla jednu špatnou zkušenost s jiným přírodním přípravkem. Musím ale říct, že ten Váš FAKT vydrží!!! Proto si objednávám další :-)

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Od chvíle, kdy jsem si donesla domů první mýdlo z Calthy, tak je používám místo sprchového gelu a vzhled, hladkost a jemnost pokožky se mi zlepšila minimálně o 100 %. Vždycky jsem mívala, minimálně v zimě, suché šupinky na lýtkách, ale když používám ve sprše mýdlo z Calthy, tak to vůbec nehrozí a navíc nepotřebuji ani moc používat tělový krém.