Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Jarmila Plšková, 
Zlín, 
23. 6. 2015

Zdravím Michaelo,
musím Vám napsat, že hydratační krém je skvělý, lehce se vstřebává, nenapíná pleť, lepší jsem neměla ani od prémiových značek.
A mýdla jsou také výborná, od dětství mám ke klasickým mýdlům odpor, protože vysušovala pokožku, takže jsem ráda, že jsem to prolomila.
Přeji Vám, ať se daří.

Uživatelka Fleru, 
9. 2. 2016

Přesně to, co jsem hledala:-)!!! Moc děkuji za rychlost!!

Uživatelka Fleru, 
8. 2. 2016

Hrebickovy krem jsem vybrala na zaklade jeho prirodniho slozeni. Textura je krasne lehka, vune jemna, prijemna. Doposud jsem mela s vyberem pletoveho kremu docela problemy, tento mi zatim naprosto vyhovuje. Dobre se vsakuje do pokozky, nezanechava mastny film a plet je po nem krasne heboucka. Produkt urcite doporucuji, budu dale kupovat..

Laďka Ebenstreitová, 
23. 2. 2016

Děkuji za velmi kvalitní krémy od Vás, které ráda používám, s pozdravem a přáním všeho dobrého do nového roku

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Voní trošku jako ovocná žvýkačka. Pleť je po něm krásně jemná a někdy, když si potřebuju ve sprše oholit nohy, tak to jde úplně samo, protože zanechává na pokožce jemný film, po kterém žiletka krásně klouže.