Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Dáša Váňová, 
Praha, 
21. 3. 2017

Ohledně Vašeho přírodního balzámu na rty musím říct, že jsem s ním nadmíru spokojená. Je opravdu vláčný a chrání mi rty tak, jak má. Nevysušuje je tak jako jiné přírodní balzámy. Vlastně mě zachránil na přelomu ledna a února, kdy jsem měla po dvou typech jiných balzámů rty přesušené, až mi začaly praskat. Samozřejmě zima tomu moc nepřidávala. Měla jsem pocit silného pálení. To po používání Vašeho balzámu postupně vymizelo, o bezobalové možnosti doplňování nemluvě. A ještě jednou velkou předností Vašeho balzámu je, že se při mazání neroztéká a velmi dobře se otáčí (některé balzámy se protáčejí). Navíc i déle vydrží.

Iva Nekardová, 
Olomouc, 
28. 4. 2015

Dobrý den,
Navedla mě na Vás moje kolegyně a kamarádka AŠ a již jsem ozkoušela některá vaše mýdla a hlavně krém na strie. Ten vám chci obrovsky vychválit. Mám týden do porodu a na břiše, prsou a bocích nemám jedinou prasklinku (přibrala jsem 18 kilo prakticky jen do břicha a prsou)! Navíc se mi výrazně zlepšila pleť v dekoltu, která byla vždy mojí problematickou partií. Používám krém denně od konce druhého měsíce těhotenství a tato péče se mi velice vyplatila. Vaše výrobky jsou skvělé a hlavně fungují. Moc děkuji za to co děláte.

Lucie Veselá, 
Olomouc, 
30. 1. 2017

Jinak, co se týče deodorantů, tak je to vedle všech Tvých produktů další bomba! Nic úžasnějšího jsem neměla, ačkoliv jsem k prvnímu testování přistupovala s nohama na zemi, neboť jakýkoliv deodorant na přírodní bázi, co jsem kdy zkoušela, stál za houby. U těch chemických jsem je musela používat často minimálně 2x denně, ale ten Tvůj stačí nanést ráno a vydrží celý den, a to se fakt nezastavím. Zvládá maximální fyzickou zátěž, ale i pocení ve stresových situacích, což jen tak ledajaký neumí. Děkuji, děkuji, děkuji.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Všechny scruby z Calthy jsou super, ale tento miluju úplně nejvíc. Voní tak úžasně, že při prvním použítí jsem měla co dělat, abych ho nesnědla :-) A nejen, že odstraní z pokožky odumřelé buňky, ale také zanechá na pokožce takový jemný film, který si přímo říká o pohlazení :-)

Uživatelka Fleru, 
30. 1. 2016

Krém je úžasný. Krásně voní a je lehoučký jako pírko. Po týdnu užívání, zřejmě nejlepší krém na mastnější pokožku, který jsem kdy měla. Díky moc!