Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Kateřina Vargová, 
Ostrava, 
21. 3. 2018

Dobrý den,
moc děkuji za rychlé zaslání balíčku. Pleťový krém na zralou pleť a oční krém - boží. A za co jsem neskutečně ráda je deodorant. Je pravdou, že na takové vůně jsem dříve nebyla zvyklá, ale fakt se nepotím, i když je to jen deo. Hlavně z hliníkových solí z obchodu se mi dělaly bolestivé hrčky v podpaží a klasický krystal se mi neosvědčil. Tímto Vám moc děkuji! Mějte se hezky. Katka

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Výborný přírodní balzám, který voní i chutná po medu :-) Krásně zvláční rty, pokud ho dřív nesníte.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Z počátku je trošku tuhé, ale když si ho nanesete třeba na ruce a pořádně ho promnete, tak se vám odmění jemnou a hydratovanou pokožkou. Ideální na nadcházející zimní období.

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Zatím ho používám pouze krátce, ale krásně voní, výborně se roztírá a pleť je po něm příjemně vláčná.

Uživatelka Fleru, 
30. 1. 2016

Krém je úžasný. Krásně voní a je lehoučký jako pírko. Po týdnu užívání, zřejmě nejlepší krém na mastnější pokožku, který jsem kdy měla. Díky moc!