Kvalita

Všechny produkty Calthy jsou řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků. Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

 

 

Co nám napsali naši milí zákazníci?

Zde si můžete přečíst několik zpráv, které mi poslali spokojení zákazníci. Zprávy se mění při každém načtení stránky, takže zde najdete vždy nové. Reference jsou také u jednotlivých produktů. Doufám, že vám pomohou při rozhodování, co si z nabídky vyberete.

Martina Tomanová, 
Mladá Boleslav, 
14. 12. 2014

Dobrý den, děkuji za zásilku mýdel a cukrového peelingu. Mýdlové hoblinky mě velmi potěšily a s Vašimi výrobky zatím slavím jen samé úspěchy. Ještě jednou děkuji a přeji jen to nejlepší v novém roce 2015.

Lenka Andělová, 
Břeclav, 
13. 11. 2015

Mockrát děkuji za mýdlo z kozího mléka. Po narození naši dnes 20ti měsíční dcery jsme měli problém sehnat něco na její citlivou kůži. Po vyzkoušení všech 'značkových' výrobků, po kterých se osypávala, mi kamarádka doporučila vyzkoušet vaše mýdlo z  kozího mléka a od té doby nepoužíváme nic jiného. Já sama jsem upustila od všech možných gelů a mýdel a umývám se pouze tímto. Nevysušuje kůži a proto není potřeba ani krém či olejíček.
Děkuji a vřele doporučuji!

Uživatelka Fleru, 
30. 6. 2015

Objednala jsem mýdla a krém na obličej a hodnotila jsem pouze nákup. Zboží mohu hodnotit až teď. Moc to nedělám, ale musím moc a moc pochválit výrobky paní Calthy! Celý život se potýkám s problematickou pletí, střídavě používám chemii (zboží z lékárny) a střídavě přírodní kosmetiku. Hřebíčkový krém a mýdla mi s pletí udělaly zázrak a to je nepoužívám dlouho. Moc děkuji a doporučuji. Za mě 1*

Uživatelka Fleru, 
9. 2. 2016

Přesně to, co jsem hledala:-)!!! Moc děkuji za rychlost!!

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Děti je prostě milují :-)