Badyán a černé uhlí

Popis: 

Badyánové mýdlo s černým uhlím má čisticí účinky a je určeno pro všechny typy pleti a pro ty, kteří mají rádi pendrek (úplně tak voní).

Badyán nádherně voní a působí pozitivně na špatnou náladu, dokonce jeho aroma zahání stres a povzbudivě působí na nervy. Badyán společně s aktivním černým uhlím hloubkově čistí pleť, kterou následně regeneruje. Součástí mýdla je také kakao, které má silné antioxidační účinky, díky čemuž naše kůže stárne pomaleji.

Ručně vyráběné mýdlo je tvořeno z přírodních zdrojů a neobsahuje žádné konzervanty ani jiné škodlivé látky. Mýdlo obsahuje pouze rostlinné oleje z kvalitních zdrojů, které mají příznivé účinky na pokožku. Kokosový olej chrání organismus před nepříznivými vlivy počasí a udržuje pokožku pevnou a hladkou, olivový olej k tomu dodává vláčnost a hebkost.

Hmotnost: 100g (+-5g)

Charakteristika: 

Čistí pleť do hloubky
Všechny typy pleti, problematická pleť

Složení: 

Kokosový tuk, Olivový olej, Esenciální olej badyán, Černé uhlí, Kakao

Ingredients: Sodium Cocoate, Aqua, Sodium Olivate, lllicium Verum Fruit Oil, Theobroma Cacao Seed Powder, Anthracite Powder, *Limonene (*přirozená součást esenciálního oleje)

Množství: 

100
g

Další v kategorii: 

Cena vč. DPH: 

95,00 Kč

Co o produktu říkají jeho uživatelé?

Lenka Říhovská, 
Přáslavice, 
17. 11. 2015

Od chvíle, kdy jsem si donesla domů první mýdlo z Calthy, tak je používám místo sprchového gelu a vzhled, hladkost a jemnost pokožky se mi zlepšila minimálně o 100 %. Vždycky jsem mívala, minimálně v zimě, suché šupinky na lýtkách, ale když používám ve sprše mýdlo z Calthy, tak to vůbec nehrozí a navíc nepotřebuji ani moc používat tělový krém. 

Výběr z našich produktů