Kvalita

Od roku 2022 jsou výrobky Calthy držiteli Certifikátu přírodní kosmetiky (CPK), případně jeho vyšší úrovně bio (CPK-Bio). Informaci o tom, který certifikát produkt získal, jsou uvedeny v detailním popisu produktu.

Loga CPK

Kromě toho jsou všechny produkty Calthy řádně certifikovány u certifikačních autorit v ČR a nahlášeny do evropského portálu kosmetických přípravků (CPNP). Byla u nich provedena zkouška zdravotní nezávadnosti kosmetických přípravků podle požadavků zákona č. 258/2000 Sb., o ochraně veřejného zdraví a o změně některých souvisejících zákonů v platném znění a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 1223/2009 o kosmetických přípravcích v rozsahu provedených šetření.

Všechny nabízené produkty tedy odpovídají hygienickým a bezpečnostním požadavkům.

Co nám napsali naši zákazníci

Terezie Suchánková, Olomouc

Dobrý den, na vaše stránky jsem narazila při hledání tuhých šamponů s konkrétními složkami jako je lopuch a vrba. Ihned jsem si objednala váš tekutý šampon (ten tuhý ještě nebyl v nabídce) a musím říct, že splnil moje očekávání nadmíru. Vlasy mám po něm opravdu objemné a někdy mám dokonce problém je ukočírovat 🙂 Na druhou stranu je pro mě obsah lahvičky malý, mám dlouhé vlasy a pro jejich umytí jsem musela použít větší množství, takže mi vystačil tak na 14 dní. Taky mě překvapilo, že vůbec nepěnil, takže i pro to jsem měla pocit, že šampon není nanesen pořádně na celé hlavě a s tím i ta spotřeba většího množství. Proto jsem si tentokrát u vás objednala šampon stejného složení, ale tuhý – myslím, že vydrží déle. Tuhé šampony používám více jak rok a ke komerčním značkám bych se už nevrátila. Chtěla jsem vám jen napsat, že vašemu vyrábění fandím (sama si vyrábím kosmetiku) a moc mě těší, že právě takové výrobky pochází z mého rodiště – Olomouce 🙂

Lenka Andělová, Břeclav

Mockrát děkuji za mýdlo z kozího mléka. Po narození naši dnes 20ti měsíční dcery jsme měli problém sehnat něco na její citlivou kůži. Po vyzkoušení všech ‘značkových’ výrobků, po kterých se osypávala, mi kamarádka doporučila vyzkoušet vaše mýdlo z kozího mléka a od té doby nepoužíváme nic jiného. Já sama jsem upustila od všech možných gelů a mýdel a umývám se pouze tímto. Nevysušuje kůži a proto není potřeba ani krém či olejíček.
Děkuji a vřele doporučuji!

Top 10