Nová řada šamponů – lepší, zelenější, pěnivější

Nové tekuté šampony CALTHA v celé své kráse.

Připravili jsme pro vás novou řadu šamponů, ze kterých máme opravdu radost. Vylepšili jsme recepturu a výsledek stojí za to. Změnili jsme skladbu povrchově aktivních látek (tenzidů), výsledkem jsou ještě přírodnější šampony s nejmodernějšími tenzidy, které se všechny pyšní certifikací EcoCert či COSMOS. Šampony jsou více zacílené na jednotlivé typy vlasů. Skladba bylin je výhradně cílená na výběr pokladů, které nám nabízí Česká republika: bylinky jsou vybírány pečlivě a můžeme s klidným svědomím říct, že se jedná skutečně o malé poklady, které mají blahodárné a prokazatelné účinky na vlasy a vlasovou pokožku. Navíc jsou šampony obohaceny o nové aktivní látky a voní skoro návykově.

Naše nové šampony cíleně pečují o zdraví vaší kštice, nezatěžují pokožku, vlasy posilují a nevysušují. Ale teď už si pojďme jednotlivé šampony stručně představit. A pokud by vás zajímalo k jednotlivým ingrediencím více, doporučujeme články zde na blogu o tenzidech, bylinách a aktivních látkách v nových šamponech, které připravujeme.

Dětský s měsíčkem lékařským

Dětský šampon obsahuje nejjemnější pečující přírodní suroviny, které vlasy umyjí, ale nezatěžují ani nevysušují. Extrakt měsíčku blahodárně pečuje o dětskou pokožku. Jemný olej z meruňkových jader zbaví vlasy létavého efektu. Šampon voní po čerstvých mandarinkách. Složení a další podrobnosti najdete v eshopu zde.

Mastné vlasy s lípou a heřmánkem

Lípa s heřmánkem vlasy i vlasovou pokožku zklidňuje, posiluje a prokrvuje. Silné extrakty lípy a heřmánku posilují a prokrvují vlasovou pokožku. Dodávají vlasovým kořínkům výživné látky potřebné pro jejich regeneraci tak, aby se vlasy nemastily. Byliny jsou vhodné v prevenci proti vypadávání vlasů. Podrobnosti si můžete přečíst tady.

Podpora růstu s malachitem, sírou a přesličkou

Malachit obsažený v šamponu je silný antioxidant, který vytváří bariéru před každodenním znečištěním. Výtažky z přesličky a síry propůjčují šampónu zklidňující účinky při svědění a tvorbě lupů a také vlastnosti důležité pro boj s vypadáváním vlasů a s masticí se vlasovou pokožkou. Více najdete zde.

Proti lupům se zázvorem

Šampon obsahuje účinnou látku, díky které jsou vidět účinky v boji proti lupům již za 4 týdny. Za tuto dobu jsou znatelné výsledky zlepšení až o 25 %. V šamponu je zastoupen také extrakt zázvoru, který má posilující účinky a je velký pomocník v boji proti lupům. Další informace k šamponu jsou tady.

Suché a poškozené vlasy s bezovým květem a šípkem

Bezový květ a šípek zklidňují a zvláčňují vlasovou pokožku a pečují o suché a narušené vlasy – zpevňují kořínky, regenerují, zvláčňují a navrací vlasům hydrataci a lesk. Šípek dodává vlasům velké množství vitaminů a minerálů. Více jsme se rozepsali v detailu šamponu.

Všechny šampony nabízíme v lahvičce o objemu 250 ml vyrobené z cukrové třtiny, která nezatěžuje naše životní prostředí. Pro její doplňování doma si můžete přikoupit náhradní litrovou náplň ve vratné lahvi.